reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
28℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Benzyna poniżej 6 zł. Rząd chwali się spadkami cen na stacjach

Aktualności4.06 o 12:10Komentarzy: 40
Maksymalna cena popularnej benzyny Pb95 spadła poniżej granicy 6 złotych za litr.



Zgodnie z najnowszą grafiką opublikowaną przez rząd, na polskich stacjach paliw ustalono nowe ceny maksymalne.

Za litr benzyny Pb95 kierowcy zapłacą maksymalnie 5,94 zł, podczas gdy ceny Pb98 oraz oleju napędowego (ON) ustalono kolejno na poziomie 6,52 zł i 6,40 zł.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (40)

Wiesiek4.06 o 23:34

Zdrożało na całym świecie 1.23zl za litr w Chorwacji i Czechach ropa na nasze 4.23 ta sama droga paliwa co do Polski !! Dzień wcześniej Orlen podniósł na cenach hurtowych wiec nic wam Tusk nie obniżył dalej mamy najdroższe paliwo w Europie dalej głosujcie Na Niemieckiego premiera !!!

Zgłoś
JPO4.06 o 23:15

@ciekawy. Uciekinierzy w USA płacą za 1 litr benzyny ... 4, 40 zł. i ma tendencję spadkową.

Zgłoś
My! Nacjonaliści!4.06 o 23:07

Doktryna gospodarcza Tuska to keynesizm ? z jego kultem wielkiego państwa, chronicznymi deficytami i monetarystyczną orgią prowadzi do upadku Polski. Celem to taki upadek Polski byśmy prosili o przyjęcie do strefy Euro i utraty resztek niezależności?!

Zgłoś
Ciekawy 4.06 o 22:44

Ciekawe po ile za litr płacą pisowcy uciekinierzy ???? Kradli nasze a teraz się boją że trzeba będzie oddać .......

Zgłoś
,,,,4.06 o 22:43

a na Ukrainę rudy sprzedaje po 3 zł.

Zgłoś
Wqrwiony4.06 o 22:32

Paliwo powinno być po 10 zł żeby tych debili na motorach nie było stać na jazdę. Mam nadzieję że ten z Kruszowic już nigdy na motor nie siadzie . Jak debile szaleją po drogach to milicji nie ma ale jak mają wypadek to jeszcze im śmigłowiec ściągają!!! Pieszo niech do szpitala idzie !!!!!

Zgłoś
Uhhha4.06 o 22:06

A rok temu tańczyliście...naleśniki!!!

Zgłoś
vice versa4.06 o 20:52

O! Troll @Jolka vel @Jan trans ma posterunku. Całe dnie skanuje forum. Biedne stworzenie

Zgłoś
vice versa4.06 o 20:50

@knur 3.o gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś podszywając się pod innego internautę ? ! Obiecałeś w kwietniu 2025r i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/620,444271,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04.2025r godzina 22.34 . Tak wygląda twoja wiarygodność i słowność? Gdzie mozna kupić/wypożyczyć/obejrzeć ten album pytam!!!!

Zgłoś
zw-kowalski :-)4.06 o 20:47

Czyli bocznymi drzwiami rzekoma liberalna partia wprowadza socjalizm. Ręcznie sterowana gospodarka, świadczenia coś tam plus itp itd. Nie o "take" Polskę walczyła Solidarność strajkując w 1980 roku.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube