reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 13 czerwca. Imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji.
19℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Benzyna poniżej 6 zł. Rząd chwali się spadkami cen na stacjach

Aktualności4.06 o 12:10Komentarzy: 40
Maksymalna cena popularnej benzyny Pb95 spadła poniżej granicy 6 złotych za litr.



Zgodnie z najnowszą grafiką opublikowaną przez rząd, na polskich stacjach paliw ustalono nowe ceny maksymalne.

Za litr benzyny Pb95 kierowcy zapłacą maksymalnie 5,94 zł, podczas gdy ceny Pb98 oraz oleju napędowego (ON) ustalono kolejno na poziomie 6,52 zł i 6,40 zł.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (40)

zw-kowalski po korekcie7.06 o 09:44

Do @ksiegowy. Ty wiedzę masz spod budki z piwem. Ani rząd ani też UE nie mają nic swojego. Mają tylko to co zabiorą podatnikom. A najlepiej zabiera się biednym czy mniej uposażonym. Za PiS nawet w sądach zrobiono maszynkę do dojenia obywatela. Kiedyś za kopię była opłata 1 zł. Teraz jest 20 zł za 1-20 kopii. Kiedyś uzasadnienie dawano bez opłaty. Teraz już 100 zł. I tak cały czas. Przedsiębiorcy jest obojętna stawka VAT. Jeśli płaci 23 % to na koniec miesiąca odlicza 23% jeśli 5 to 5 a jeśli zero to zero. W Polsce na lizaki jest stawka od czasów PiS 23%. W Szwecji 6%. Jak PiS wydawał pieniądze z FS to wszyscy wiedzą. Nawet dostawał Rydzyk. W Gdańsku na chaldach leży za kilkaset milionów węgiel nie mający żadnej wartości. Skarb państwa płaci miliony właścicielowi terenu. Węgla nie można ruszyć bo jest zajęty przez prokuratury. Błaszczak w biednym państwie zaczął je zbroić w Korei na strasznych kredytach. Dla mnie i PiS i KO nie są godni władzy. Polska przy rządach i PiS i KO nie ma przyszłości.

Zgłoś
zw-kowalski :-)5.06 o 15:20

Cytuję " W programie "Graffiti" na antenie Polsat News Michał Wawer został zapytany o udział niemieckich polityków AfD i przedstawicieli biznesu w Forum Ekonomicznym w Petersburgu. Członkowie niemieckiej partii spotykali się tam z rosyjskimi politykami i przedsiębiorcami. ? Widziałem zdjęcia nie tylko polityków AfD, ale w ogóle przedstawicieli niemieckiego biznesu. To jest to, przed czym zawsze ostrzegaliśmy, że ta prorosyjska postawa Niemiec jest czymś, co bardzo szybko wróci ? powiedział poseł Konfederacji. Zdaniem Wawra Berlin już dziś przygotowuje się do odbudowy relacji gospodarczych z Moskwą po zakończeniu konfliktu. ? Tak jak na początku wojny w Ukrainie widzieliśmy, że Niemcy do ostatniej chwili czekali, żeby się wyraźnie po stronie Kijowa postawić, tak samo są pierwszymi, którzy pod skrzydła rosyjskie wracają ? stwierdził. ? Niemiecki biznes jest bardzo silnie związany z biznesem i elitami rosyjskimi od bardzo dawna i jestem przekonany, że oni już w tej chwili mają plan na to, co się wydarzy dzień po zawarciu jakiegokolwiek rozejmu ? ocenił. " Putin już dawno powiedział, że Polska nie musi kupować węgla, ropy i gazu w Rosji. Będzie kupowała rosyjskie produkty za pośrednictwem innych (Niemców).

Zgłoś
zw-kowalski5.06 o 14:25

Do @ksiegowy. Ty wiedzę masz spod budki z piwem. Ani rząd ani też UE nie mają nic swojego. Mają tylko to co zabiorą podatnikom. A najlepiej zabiera się biednym czy mniej uposażonym. Za PiS nawet w sądach zrobiono maszynkę do dojenia obywatela. Kiedyś za kopię była opłata 1 zł. Teraz jest 20 zł za 1-20 kopii. Kiedyś uzasadnienie dawano bez opłaty. Teraz już 100 zł. I tak cały czas. Przedsiębiorcy jest obojętna stawka VAT. Jeśli płaci 23 % to na koniec miesiąca odlicza 23% jeśli 5 to 50a jeśli zero to zero. W Polsce na lizaki jest stawka od czasów PiS 23%. W Szwecji 6%. Jak PiS wydawał pieniądze z FS to wszyscy wiedzą. Nawet dostawał Rydzyk. W Gdańsku na chaldach leży za kilkaset milionów węgiel nie mający żadnej wartości. Skarb państwa płaci miliony właścicielowi terenu. Węgla nie można ruszyć bo jest zajęty przez prokuratury. Błaszczak w biednym państwie zaczął je zbroić w Korei na strasznych kredytach. Dla mnie i PiS i KO nie są godni władzy. Polska przy rządach i PiS i KO nie ma przyszłości.

Zgłoś
Bartek 5.06 o 14:13

Moja Oleśnica to tuba propagandowa PO i już się nawet z tym nie kryją.

Zgłoś
Ha ha ha 5.06 o 13:51

Te księgowy a ty z rosji ?!!! Rząd nie ma własnych pieniędzy !!!! Jak dopłaca komuś to z naszych , z podatków !!!!! Czyli jak pis dawał to po prostu KOMUNA jest jak za Gierka !!!!!!

Zgłoś
księgowy5.06 o 12:04

PiS w kryzysie potrafił obniżyć i znieść VAT na żywność, paliwa, prąd... Dopłacał nawet do węgla... To co robi Tusk to pudrowanie du.. Za rządów PiSu było widać kolejki Niemców, Czechów, Słowaków na naszych Orlenach i Biedronkach... Tusk potrafi tylko podnosić daniny - i to w taki sposób że wpływy do bużetu z przemysłu tytoniowego pomimo podwyżki akcyzy mocno spadły... Legalny handel e-papierosami umarł teraz rozwija się szara strefa! Tylko patrzeć jak społeczeństwo podupadnie na zdrowiu - wdychając podróby...

Zgłoś
vice versa5.06 o 07:05

Ty @Juras lipo . Teraz sie wypierasz ze obiecales wydac album hahahah hahahab ty jestes mniej niz zero hahahahahah. A czemu ty nie śpisz o tej godzinie. Jest długi weekend. Depresja czy delirka ?

Zgłoś
Naleśnik dwugodzinny orgazm5.06 o 06:18

Niedługo minie 1 tysiąc dni rządów platformy.Spełnione 9 na 100 dni obietnic.I co? jajco.Idę dalej na nich głosować.

Zgłoś
Juras5.06 o 05:14

Ty kowalska lipo . Teraz sie wypierasz ze obiecales wydac album hahahah hahahab ty jestes mniej niz zero hahahahahah

Zgłoś
Ha ha ha 5.06 o 00:03

Wiesiek a jak ci się podoba rezydent (złodziej mieszkań, kibol, alfons) nawrocki ???? A poprzedni rząd którego wicepremier , minister oraz związany z nimi sędzia uciekają z kraju ???? A zakupy w Korei ??? Na wyższy procent niż SAFE z pominięciem polskich fabryk ??? I bez uzbrojenia do samolotów ???? Wolisz ruskiego jarka ?????

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube