Dzisiaj około godziny 22 straż pożarna została zadysponowana do zadymienia w budynku wielorodzinnym w Grabownie Wielkim. Pożar pojawił się w kotłowni. Na miejsce skierowano kilka zastępów straży. Nie ma osób poszkodowanych

rd
Komentarze (6)
Olekwczoraj o 23:19
Podpalacz jest pewnie z osp grabowno, bo tam tylko patologia, przestępcy i alkoholicy
ZgłośSeba wczoraj o 23:07
DO MIESZKANIEC... To jest Grabowno Wielkie.....To co sie dziwisz? To nie jest wieś....Grabowno Wielkie to stan umysłu.
Zgłoś
















