Treść: Zdrożało na całym świecie 1.23zl za litr w Chorwacji i Czechach ropa na nasze 4.23 ta sama droga paliwa co do Polski !! Dzień wcześniej Orlen podniósł na cenach hurtowych wiec nic wam Tusk nie obniżył dalej mamy najdroższe paliwo w Europie dalej głosujcie Na Niemieckiego premiera !!!