Treść: Paliwo powinno być po 10 zł żeby tych debili na motorach nie było stać na jazdę. Mam nadzieję że ten z Kruszowic już nigdy na motor nie siadzie . Jak debile szaleją po drogach to milicji nie ma ale jak mają wypadek to jeszcze im śmigłowiec ściągają!!! Pieszo niech do szpitala idzie !!!!!