reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
28℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Benzyna poniżej 6 zł. Rząd chwali się spadkami cen na stacjach

Aktualności4.06 o 12:10Komentarzy: 40
Maksymalna cena popularnej benzyny Pb95 spadła poniżej granicy 6 złotych za litr.



Zgodnie z najnowszą grafiką opublikowaną przez rząd, na polskich stacjach paliw ustalono nowe ceny maksymalne.

Za litr benzyny Pb95 kierowcy zapłacą maksymalnie 5,94 zł, podczas gdy ceny Pb98 oraz oleju napędowego (ON) ustalono kolejno na poziomie 6,52 zł i 6,40 zł.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (40)

1234.06 o 16:47

DO 5.19 daleka droga.

Zgłoś
Knur 3.04.06 o 16:42

Kowalski gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś? ! Obiecałeś w kwietniu 2025r i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/62084,444271,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04.2025r godzina 22.34 . Tak wygląda twoja wiarygodność i słowność? Gdzie mozna kupić/wypożyczyć/obejrzeć ten album pytam!!!!

Zgłoś
Bez podpisu4.06 o 15:54

Dziękujemy Panu Premierowi za obniżki cen paliw. Niech pan jak najdłużej rządzi

Zgłoś
T. Łysiak4.06 o 14:53

Upiorami zafałszowanej historii?? To znaczy prawda o ludobójstwie na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej to ?zafałszowana historia?? Nie widząc na początku, kto to napisał, sądziłem że to jakiś cytat ze strony ukraińskiej?

Zgłoś
Dzik 4.06 o 13:44

Tylko szkoda że produkcja diesla jest tańsza od 95 a i tak drożej sprzedawane jest niż benzyna,

Zgłoś
Mieszkaniec Oleśnicy4.06 o 13:30

Do Xxx a za czasów PiS płaciłem za paliwo dobrze ponad 7 i jakoś pisowcy nie wyli

Zgłoś
Xxx4.06 o 13:19

Czym się chwalą? Miało być po 5 zł

Zgłoś
Odklejony Donek4.06 o 13:13

No tak... Obecny rząd ma wpływ na ceny ropy na świecie. Jakby nasz rząd nakazał to i by słońce szybciej zaszło. Wszechmocny Donek, tylko coś z umową z Mercosur czy innymi nie miał tyle mocy sprawczej...

Zgłoś
Mieszkanic4.06 o 12:24

Czekać tylko na zniesienie CPN wtedy będzie wesoło

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube