reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
27℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Benzyna poniżej 6 zł. Rząd chwali się spadkami cen na stacjach

Aktualności4.06 o 12:10Komentarzy: 40
Maksymalna cena popularnej benzyny Pb95 spadła poniżej granicy 6 złotych za litr.



Zgodnie z najnowszą grafiką opublikowaną przez rząd, na polskich stacjach paliw ustalono nowe ceny maksymalne.

Za litr benzyny Pb95 kierowcy zapłacą maksymalnie 5,94 zł, podczas gdy ceny Pb98 oraz oleju napędowego (ON) ustalono kolejno na poziomie 6,52 zł i 6,40 zł.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (40)

Knur 3.04.06 o 20:21

Kowalski gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś? ! Obiecałeś w kwietniu 2025r i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/62084,444271,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04.2025r godzina 22.34 . Tak wygląda twoja wiarygodność i słowność? Gdzie mozna kupić/wypożyczyć/obejrzeć ten album pytam!!!!

Zgłoś
Jolka4.06 o 20:07

O! Troll kowalski ma posterunku. Całe dnie skanuje forum. Biedny człowiek

Zgłoś
Wyborca.4.06 o 20:00

Nadchodzi ich KONIEC.

Zgłoś
vice versa4.06 o 19:11

@Jojo ....albo nic...hahahaggaah hahahahaah

Zgłoś
vice versa4.06 o 19:05

Ty @Olo to już nie pij dzisiaj. Kopiujesz czyjs post gdzie jest link do postu ktory jest twoj...nie pij juz @Olo. Kopiujecie swoje wpisy.

Zgłoś
Olo4.06 o 18:55

Ty kowalski to już nie pij dzisiaj. Kopiujesz czyjs post gdzie jest link do postu ktory jest twoj...nie pij juz kowalski.

Zgłoś
pięć gwiazdek TVN4.06 o 18:33

Bezczelność tych drani jest nieograniczona. Takich łgarzy w polskiej polityce jeszcze nie było. Dokąd to zmierza? Czy naprawdę mamy tylu głąbów wśród uprawnionych do głosowania???

Zgłoś
Jojo4.06 o 17:48

Kowalski ....albo nic...hahahaggaah hahahahaah

Zgłoś
vice versa4.06 o 17:25

Knur 3.0 vel wieprz gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś? ! Obiecałeś w kwietniu 2025r i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/62084,4471,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04.2025r godzina 22.34 . Tak wygląda twoja wiarygodność i słowność? Gdzie mozna kupić/wypożyczyć/obejrzeć ten album pytam!!!!

Zgłoś
Xxx4.06 o 17:02

Jak była ponad 8 zł to rudy twierdził, że nie on za to odpowiada.teraz się chwali, że to jego zasługa ?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube