Upały i spadki ciśnienia wody. Ważny apel bierutowskiego magistratu!
Aktualnościdzisiaj o 10:00Komentarzy: 3
Szanowni Państwo, W związku z trwającymi upałami odnotowujemy znacznie zwiększony pobór wody, co w godzinach szczytu powoduje spadki ciśnienia w sieci wodociągowej. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody. Apelujemy o ograniczenie zużycia wody, zwłaszcza w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dzięki wspólnej odpowiedzialności możemy zapewnić stabilne dostawy wody dla wszystkich mieszkańców. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę - informuje bierutowski magistrat.
rd
Komentarze (3)
Jaro ludzie mają studnie na ogródkach to podlewają a magistrat nich w ramach oszczędności wody zakaże (zamknie) myjnie samochodwą - to przecież nie jest tzw pierwsza potrzeba żeby auto czyste było !!!!!
ZgłośPowinien być zakaz napełniania basenów. Ludzie wieczorami to nawet trawniki podlewają.
Zgłoś
















