Treść: Wiesiek a jak ci się podoba rezydent (złodziej mieszkań, kibol, alfons) nawrocki ???? A poprzedni rząd którego wicepremier , minister oraz związany z nimi sędzia uciekają z kraju ???? A zakupy w Korei ??? Na wyższy procent niż SAFE z pominięciem polskich fabryk ??? I bez uzbrojenia do samolotów ???? Wolisz ruskiego jarka ?????