reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
28℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Do @ksiegowy. Ty wiedzę masz spod budki z piwem. Ani rząd ani też UE nie mają nic swojego. Mają tylko to co zabiorą podatnikom. A najlepiej zabiera się biednym czy mniej uposażonym. Za PiS nawet w sądach zrobiono maszynkę do dojenia obywatela. Kiedyś za kopię była opłata 1 zł. Teraz jest 20 zł za 1-20 kopii. Kiedyś uzasadnienie dawano bez opłaty. Teraz już 100 zł. I tak cały czas. Przedsiębiorcy jest obojętna stawka VAT. Jeśli płaci 23 % to na koniec miesiąca odlicza 23% jeśli 5 to 50a jeśli zero to zero. W Polsce na lizaki jest stawka od czasów PiS 23%. W Szwecji 6%. Jak PiS wydawał pieniądze z FS to wszyscy wiedzą. Nawet dostawał Rydzyk. W Gdańsku na chaldach leży za kilkaset milionów węgiel nie mający żadnej wartości. Skarb państwa płaci miliony właścicielowi terenu. Węgla nie można ruszyć bo jest zajęty przez prokuratury. Błaszczak w biednym państwie zaczął je zbroić w Korei na strasznych kredytach. Dla mnie i PiS i KO nie są godni władzy. Polska przy rządach i PiS i KO nie ma przyszłości.

Podpis: zw-kowalski
Dodano: 2026-06-05 14:25:07
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube