Treść: Do @ksiegowy. Ty wiedzę masz spod budki z piwem. Ani rząd ani też UE nie mają nic swojego. Mają tylko to co zabiorą podatnikom. A najlepiej zabiera się biednym czy mniej uposażonym. Za PiS nawet w sądach zrobiono maszynkę do dojenia obywatela. Kiedyś za kopię była opłata 1 zł. Teraz jest 20 zł za 1-20 kopii. Kiedyś uzasadnienie dawano bez opłaty. Teraz już 100 zł. I tak cały czas. Przedsiębiorcy jest obojętna stawka VAT. Jeśli płaci 23 % to na koniec miesiąca odlicza 23% jeśli 5 to 50a jeśli zero to zero. W Polsce na lizaki jest stawka od czasów PiS 23%. W Szwecji 6%. Jak PiS wydawał pieniądze z FS to wszyscy wiedzą. Nawet dostawał Rydzyk. W Gdańsku na chaldach leży za kilkaset milionów węgiel nie mający żadnej wartości. Skarb państwa płaci miliony właścicielowi terenu. Węgla nie można ruszyć bo jest zajęty przez prokuratury. Błaszczak w biednym państwie zaczął je zbroić w Korei na strasznych kredytach. Dla mnie i PiS i KO nie są godni władzy. Polska przy rządach i PiS i KO nie ma przyszłości.