Treść: Te księgowy a ty z rosji ?!!! Rząd nie ma własnych pieniędzy !!!! Jak dopłaca komuś to z naszych , z podatków !!!!! Czyli jak pis dawał to po prostu KOMUNA jest jak za Gierka !!!!!!