reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 6 czerwca. Imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego.
23℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Twardogórski Budżet Obywatelski. Trwa zgłaszanie projektów

Aktualności5.07.2025 o 07:10Komentarzy: 6
Trwa zgłaszanie projektów w ramach Twardogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2026. Do kiedy można to robić?



rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (6)

Z Twardogóry 5.07.2025 o 18:45

Kasiu zwróć dotacje i złóż wypowiedzenie

Zgłoś
Rynek 85.07.2025 o 14:24

Rajd rowerowy też mi osiągnięcie i wyczyn i to w dodatku pod hasłem profilaktyki. Środki publiczne przekazywane dla stowarzyszenia które założyła pracownica urzędu powinny być zablokowane. Zresztą czytajcie jej wniosek nawet złą datę podała we wniosku.

Zgłoś
Obserwator 5.07.2025 o 13:53

Była jakaś konkurencja jakiś inny rajd starał się o pieniądze? Komuś te pieniądze zabrała ? Są środki na profilaktykę każdy może wniosek złożyć. Normalnym na pewno nie jest negowanie działalności społecznej. Takim tokiem myślenia nikt nigdy nie będzie chciał niczego zorganizować bo zostanie przez ciebie wyśmianym na portalach. Później będziesz komentarze dodawać jak jest beznadziejnie bo nic się nie dzieje. Skończ krytykę doceń, że ktoś coś robi dla ogółu. I tak pracownik urzędu jest też mieszkańcem tak samo jak ty ma prawo coś zorganizować i dostać środki.

Zgłoś
Rynek 85.07.2025 o 11:31

Tylko czy pracownica urzędu powinna dostać dotacje z budżetu gminy? Czy to jest normalne?

Zgłoś
Dno 5.07.2025 o 09:35

Złożyła wniosek, rozpisała na co dokładnie idą pieniądze, poświęca swój wolny czas na organizację i nie bierze nic dla siebie. Wszystko jest na BIP Za oczernianie jej na wszystkich możliwych portalach jest paragraf - kontynuuj swoją nienawiść, kontynuuj.

Zgłoś
Rynek 85.07.2025 o 07:35

Już jedna pani z urzędu burmistrza z referstu finansowego która założyła stowarzyszenie ciągnie kasę na rajdy rowerowe.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube