Treść: Była jakaś konkurencja jakiś inny rajd starał się o pieniądze? Komuś te pieniądze zabrała ? Są środki na profilaktykę każdy może wniosek złożyć. Normalnym na pewno nie jest negowanie działalności społecznej. Takim tokiem myślenia nikt nigdy nie będzie chciał niczego zorganizować bo zostanie przez ciebie wyśmianym na portalach. Później będziesz komentarze dodawać jak jest beznadziejnie bo nic się nie dzieje. Skończ krytykę doceń, że ktoś coś robi dla ogółu. I tak pracownik urzędu jest też mieszkańcem tak samo jak ty ma prawo coś zorganizować i dostać środki.