Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

***
PIERWSZA SZKOLNA WIZYTA NOWEGO STAROSTY
Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy była jedną z pierwszych okazji do spotkania nowego starosty oleśnickiego Wojciecha Paszkowskiego z uczniami i nauczycielami.
Starosta wręczył nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, przy okazji nadmieniając, że Zarząd Powiatu zdecydował o zwiększeniu wysokości stypendiów, traktując je jako formę docenienia pracy i motywację do dalszego rozwoju.
W swoim wystąpieniu Wojciech Paszkowski - Starosta Powiatu Oleśnickiego zaznaczył, że o wyjątkowości szkoły nie decydują mury, lecz ludzie, którzy ją tworzą. Podkreślił, że miejsce, w którym uczniowie spotykają się z życzliwością, zrozumieniem i zaangażowaniem nauczycieli, staje się ich drugim domem. - Wierzę, że właśnie takim miejscem jest popularna dwudziestka - wyraził przekonanie.
Na zakończenie podziękował uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólnie przepracowany rok oraz życzył wszystkim bezpiecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji. - Do zobaczenia we wrześniu, ale o tym na razie nie myślcie - zakończył z uśmiechem.
Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
***
Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia
rd

















