Dzisiaj około godziny 15 straż pożarna i policja pojawiły się przy ulicy Moniuszki w Oleśnicy. Jak się dowiedzieliśmy, w okolicy doszło do pożaru dwóch podkładów kolejowych. Sytuacja jest już opanowana.

rd
Komentarze (0)
Brak komentarzy

rd