reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
19℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nowy herb Pogoni Oleśnica. Tak się prezentuje!

Sportdzisiaj o 21:59Komentarzy: 3
Pogoń Oleśnica, najstarszy klub piłkarski na Dolnym Śląsku, ma nowy herb.



***

Nowy herb. Ta sama historia.

Od pewnego czasu ukazujemy Wam część herbu, który od dziś będzie Nas identyfikował. Dzisiaj macie możliwość ujrzeć go w całości.

Każdy element naszego herbu ma swoje uzasadnienie. Nie powstał przypadkowo – to połączenie historii Pogoni Oleśnica z jej kolejnymi rozdziałami.

To nie jest nowa tożsamość. To historia Pogoni Oleśnica opowiedziana na nowo.

Nowy herb to świadomy powrót do korzeni — klasyczna tarcza, pionowe pasy w naszych barwach i dynamiczna wstęga z główną nazwą klubu. Nowy herb funkcjonuje w kilku wariantach od pełnej wersji kolorowej, przez monochromatyczną, aż po uproszczony sygnet do bardzo małych formatów: naszywek, favicona czy detali na merchandise. Dzięki temu zyskaliśmy pewność, że nie będziemy napotykać problemów technicznych i estetycznych w produkcji na różnych materiałach i formatach.

Autorem nowego herbu MKS Pogoń Oleśnica jest projektant i strateg brandingowy Michał Ruchel, który cały proces projektowy wraz z dokumentacją techniczną zrealizował bezpłatnie. Michał jest z Pogonią związany od lat — reprezentował nasze barwy od młodzika po juniora starszego, dlatego tym bardziej cieszymy się z jego zaangażowania, wiedzy i podejścia jako piłkarz i projektant.

Nowy rozdział, ta sama duma.

Pogoń Oleśnica

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Tylko pogoń Oleśnica dzisiaj o 23:03

Prezes do zwolnienia. Drodzy oleśniczanie co wy nie widzicie tego że krej to pasożyt który niszczy ten klub i nie daje żadnych korzyści ?

Zgłoś
Magic z Rejadzisiaj o 22:33

Bardzo ładny herb. Oby dał Pogoni awans do Klasy Okręgowej

Zgłoś
Aniadzisiaj o 22:09

A bocian gdzie?!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube