
***
Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego było wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem w naszych oleśnickich placówkach! Był to nie tylko czas podsumowań, gratulacji i wyróżnień dla uczniów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem zasłużyli na uznanie, ale też pięknych wspomnień i pożegnań. Szczególnym momentem uroczystości w Szkole Podstawowej nr 8 było również pożegnanie dotychczasowej pani dyrektor - Małgorzaty Uruskiej, która przez lata była sercem tej szkoły.
Dziś chciałbym podziękować Pani Dyrektor za zaangażowanie, a także wartości i dobro, które Pani po sobie pozostawia. Życzę, aby kolejny rozdział życia przyniósł wiele radości, spełnienia i czasu na realizację marzeń.
Adam Horbacz - burmistrz Oleśnicy
***


rd

















