reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
32℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

I LO w Oleśnicy pożegnało rok szkolny [ZDJĘCIA]

Aktualnościdzisiaj o 14:43Komentarze Facebooka
Za nami zakończenie roku szkolnego w I LO w Oleśnicy. Uroczyste pożegnanie podsumowuje Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia



***

POWRÓT DO MURÓW SWOJEGO LICEUM

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy miało wyjątkowy wymiar. Wśród gości znalazł się nowy starosta oleśnicki Wojciech Paszkowski - absolwent szkoły, który, jak podkreślił, zawsze z ogromną przyjemnością wraca do murów swojego liceum.

Zebranych powitała dyrektor Marzena Helińska, która poinformowała, że świadectwa z wyróżnieniem odebrało w tym roku 135 uczniów. Uczestnicy apelu uczcili minutą ciszy pamięć zmarłej niedawno emerytowanej nauczycielki Anetty Adamczuk.

Wojciech Paszkowski - Starosta Powiatu Oleśnickiego miał przyjemność wręczyć nagrody najzdolniejszym uczniom. W swoim wystąpieniu podziękował całej społeczności szkolnej - młodzieży, rodzicom i nauczycielom, a szczególne słowa wdzięczności skierował do swoich dawnych pedagogów.

Podkreślił, że zawód nauczyciela nie jest zwykłą pracą, lecz służbą drugiemu człowiekowi. Nawiązał również do śp. Anetty Adamczuk, wspominając ją jako osobę o otwartym sercu, która każdego traktowała z życzliwością i po partnersku.

Na zakończenie życzył uczniom bezpiecznego i udanego wypoczynku. - Ładujcie baterie - zachęcał.

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

***

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube