Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Uliczna sonda z Oleśnicy [WIDEO]
Ciekawostki29.05.2025 o 07:00Komentarzy: 230
rd
Komentarze (230)
Bonżur wyślę nas na wojnę na Ukrainę a przybysze z tego kraju bez poczucia tożsamości narodowej będą się bawić u nas na nasz koszt
ZgłośNIE dla Trzaska !!! Wykończy nas razem z Tuskiem, który służy kanclerz Niemiec tym zielonym ładem, migrantami, dyrektywą budynkową, zakazem wydobywania paliw kopalnianych - gdzie Czesi czy Niemcy wydobywają i to jest ok. a w Polsce wszystko chcą wyniszczyć w imię chorego wymysłu. Próbują zmieniać historię i wprowadzać chorą ideologię dzieciom w szkołach. I można by wymienić bardzo dużo więc zagłosuje przeciwko Trzaskowskiemu - chroń nas Panie przed tym człowiekiem
ZgłośZagłosuję na Nawrockiego ponieważ Trzaskowski jak chorągiewka co chwilę zmienia zdanie i jest niewiarygodny. Przypisuje sobie zasługi, do których nie przyłożył ręki jest bardzo śliski. Odda Polskę pod brukselski but a to będzie nasza zguba
ZgłośKarol Alfonso Batyr prezydentem ?? Nawet Stan.T. w ostanich 35 latach wydawał się być poważniejszy.Zero argumentów moralnych. Namaszczony przez prezesa przedstawiciel "obywatelski" PIS.Pytanie ilu z tym przestępców z PIS obiecał prawo łaski ?? Pewnie przebije Trumpa ( ten ułaskawił ponad 1500 osób}. PIS nawet dzisiaj popiera ustawki kibolskie , a może i prostytucję. Pełna hipokryzja . Najważniejsze ,że to nasz "kryształowy" kandydat . Przypominam, że" Polski Ład" do dzisiaj nas dołuje.A PAD nie podpisuje ustawy o składce ZUS dla przedsiębiorców. ,Karol to jego ideowy następca , Miejmy nadzieję ,że im się nie uda. Tyulko Rafał
ZgłośFaktycznie, trudno się nie zgodzić, Karol wie, co robi. Jak się bierze za oszukiwanie, to na bogato, alfonsem też był skutecznym. Mam nadzieję, że za to wszystko odpowie przed sądem.
ZgłośOgólnie ani jednen ani drugi kandydatem moim nie był. Z dwóch raczej bym wybierał Pana Karola. Tu nie patrzę na złe rzeczy, które robił. Tylko na te dobre tzn. Gość wie co robi, nie ważne jak, gdzie, kiedy ważne by było to dobre dla narodu. Pan Rafał prawdopodobnie gdy wygra to zmienia konstytucję i będą już rządzić x lat i dla tych biedniejszych będzie katastrofa, drożyzna itd. Gdy Pan Karol zwycięży będzie albo tak jak było albo będzie rewolucja i w krótkim okresie będą kolejne wybory gdzie Pan Mentzen będzie wyzoko. Możliwe że wtedy Polska będzie Polską
ZgłośA widzieliście jak PiS podniósł podatki dla tych starszych,nawet tych z DPSu
Zgłoś
















