Treść: Karol Alfonso Batyr prezydentem ?? Nawet Stan.T. w ostanich 35 latach wydawał się być poważniejszy.Zero argumentów moralnych. Namaszczony przez prezesa przedstawiciel "obywatelski" PIS.Pytanie ilu z tym przestępców z PIS obiecał prawo łaski ?? Pewnie przebije Trumpa ( ten ułaskawił ponad 1500 osób}. PIS nawet dzisiaj popiera ustawki kibolskie , a może i prostytucję. Pełna hipokryzja . Najważniejsze ,że to nasz "kryształowy" kandydat . Przypominam, że" Polski Ład" do dzisiaj nas dołuje.A PAD nie podpisuje ustawy o składce ZUS dla przedsiębiorców. ,Karol to jego ideowy następca , Miejmy nadzieję ,że im się nie uda. Tyulko Rafał