Treść: Zagłosuję na Nawrockiego ponieważ Trzaskowski jak chorągiewka co chwilę zmienia zdanie i jest niewiarygodny. Przypisuje sobie zasługi, do których nie przyłożył ręki jest bardzo śliski. Odda Polskę pod brukselski but a to będzie nasza zguba