Zaginął 17-latek, był pacjentem oleśnickiego szpitala. Pilny komunikat policji!
Aktualnościdzisiaj o 12:18Komentarze FacebookaPublikujemy ważny komunikat Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy w sprawie zaginięcia 17-latka.

* * *
Trwają poszukiwania 17-letniego Michała Kowalskiego. Nastolatek ostatni raz widziany był pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy w dniu dzisiejszym (26.06) około godziny 11:00. Zaginiony jest szczuplej budowy ciała, posiada krótkie ciemne włosy. W momencie zaginięcia ubrany był w czarna koszulkę z krótkim rękawkiem, szare krótkie spodenki i czarne klapki. Osoba może mieć wbity wenflon w przedramię.
Wszystkie osoby, które go widziały lub wiedzą, gdzie może się znajdować proszone są o pilny kontakt z dyżurnym KPP w Oleśnicy nr 47 872 62 00.
KPP Oleśnica
* * *
rd

















