Policja potwierdza. Kilka instytucji w powiecie oleśnickim otrzymało sygnały o rzekomo potwierdzonych ładunkach wybuchowych.

- Wczoraj Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach otrzymała e-maila o podłożonej bombie - informuje czytelnik. Jak dodał, na miejscu interweniowała policja.
Mundurowi potwierdzają, że podobne wiadomości otrzymało kilka instytucji w powiecie oleśnickim. Na szczęście sygnały okazały się fałszywe. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców odpowiedzialnych za zgłoszenia.
rd
Komentarze (4)
OXdzisiaj o 14:27
gościa nie złapali pewnie ma numer na słupa albo jakaś bramka sms z darknetu albo jakiś agent za coiny zawsze mnie to dziwiło że oni jeżdżą to sprawdzać.
Zgłoś
















