Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Siódemce [ZDJĘCIA]
Aktualnościdzisiaj o 12:42Komentarze Facebooka- Czas pożegnań, czas podziękowań - zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy. Gratulujemy i życzymy udanych wakacji! - informuje placówka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


















