
Funkcję nadal pełnić będą Edyta Ptak – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie, Monika Janiszyn – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie oraz Jolanta Rzemyk – dyrektor Przedszkola nr 2 w Sycowie.
- Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych wyzwań. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie, troskę o rozwój dzieci i młodzieży oraz budowanie silnych i przyjaznych społeczności szkolnych i przedszkolnych. Wierzymy, że kolejne lata pracy przyniosą wiele wartościowych inicjatyw, sukcesów edukacyjnych oraz powodów do dumy dla całej lokalnej społeczności - informuje sycowski magistrat.
Akty powierzenia stanowisk wręczyli burmistrz Łukasz Kuźmicz, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Monika Zobek-Dubicka oraz radna Anna Hajducka.
rd

















