reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
32℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Kolejna kadencja sycowskich dyrektorek

Aktualnościdzisiaj o 12:39Komentarze Facebooka
Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Sycowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów powierzenia stanowisk dyrektorów sycowskich placówek oświatowych na kolejną kadencję.



Funkcję nadal pełnić będą Edyta Ptak – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie, Monika Janiszyn – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie oraz Jolanta Rzemyk – dyrektor Przedszkola nr 2 w Sycowie.

- Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych wyzwań. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie, troskę o rozwój dzieci i młodzieży oraz budowanie silnych i przyjaznych społeczności szkolnych i przedszkolnych. Wierzymy, że kolejne lata pracy przyniosą wiele wartościowych inicjatyw, sukcesów edukacyjnych oraz powodów do dumy dla całej lokalnej społeczności - informuje sycowski magistrat.

Akty powierzenia stanowisk wręczyli burmistrz Łukasz Kuźmicz, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Monika Zobek-Dubicka oraz radna Anna Hajducka.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube