reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 8 kwietnia. Imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława.
8℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Miasto sprzedaje działki na Ratajach. Znamy cenę i szczegóły

Aktualnościdzisiaj o 08:26Komentarzy: 3
Urząd Miasta Oleśnicy chce sprzedać dwie działki budowlaną pod zabudowę jednorodzinną.



Urząd Miasta Oleśnicy wystawił na sprzedaż dwie działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną na oleśnickich Ratajach. Chodzi o nieruchomości położone przy ul. Diamentowej o powierzchni kolejno 795 metrów kwadratowych (cena wywoławcza to 279 tysięcy złotych plus 23% VAT) oraz 792 metrów kwadratowych (również 279 tysięcy plus VAT).

- Brak utrudnień w zagospodarowaniu terenu; na terenie nieruchomości słyszalny hałas z drogi ekspresowej; teren płaski, bez części składowych, porośnięty trawą - opisują nieruchomości urzędnicy.

Przetarg na zakup nieruchomości odbędzie się 12 maja. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

,dzisiaj o 11:43

Cena bardzo wysoka i do tego słyszalny hałas z S8 ,no tylko brać okazja!

Zgłoś
Oels Leuchtendzisiaj o 10:51

Sprzedawajcie nie swoje przyjdzie czas , że będziecie oddawać z nawiązka prawowitym właścicielom bo...historia lubi się powtarzać !

Zgłoś
Hr koniecpolskidzisiaj o 10:10

Oddajcie ukrom za darmo

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube