












Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania
rd
Komentarze (23)
A klasa Mercedes. Kierowca powinien być surowo ukarany i zabrane mieć prawo jazdy . Często ten kierowca tak parkuje i nie stosuje się do przepisów Ruchu Drogowego!!!!!
ZgłośJeśli ktoś parkuje na kopercie to chyba ma do tego uprawnienia. W tym celu pozostawia za szybą kartę z uprawnieniem do takiego parkowania. Dziwi mnie ostatnie zdjęcie i zamazanie tej karty.
ZgłośKierowcy TIRów niszczący trawniki i parkingi powinni zapłacić za szkody! Są przecież miejsca na Stacjach Benzynowych i parkingi ale oni muszą blisko domu...
ZgłośDo @MM. A co ty jako mieszkaniec i obywatel zrobiłeś w tym kierunku ? Inaczej oficerska prasowa twierdzi, że nie było zgłoszenia. A jak zgłosisz to komendant będzie twierdził, że wysłano patrol ale nie zastał zgłaszającego. A jak powiesz czy napiszesz, że przejeżdżały dziesiątki patroli to KPP będzie twierdziła, że jechali na akcję bo było zagrożenie życia i zdrowia. Ale im więcej zgłaszających , im więcej skarg do KWP I KGP tym większa szansa, że zarządca drogi w końcu też zacznie pracować.
ZgłośIleż tam piniędzy stoi - leży na miejscach "legalnie "zaparkowanych tylko zbierać. Gdyby były kary nie byłoby foto
ZgłośNo tak kolejny Wsiór z Mercedesa zaa oceanu, myśli że jak kupi furę za pół ceny z USA to mu wszystko wolno, w dodatku model z najniższej półki wszystko żeby tylko się pokazać żenada
ZgłośBrawo dla kierowcy szarego Mercedes a-klasy, widziałam tą sytuację jak Pani z wózkiem i dwójką dzieci nie mogła tam przejść, to auto notorycznie w taki sposób jest parkowane w okolicy banku na wrocławskiej!!! Nie mówiąc już o dostępie do hydrantu w razie jakiejś nagłej sytuacji! Niektórzy myślą, że są nie wiadomo kim?
ZgłośTowarzyszu półkowniku, pozwólcie zameldować: Marian zaparkował na skrzyżowaniu i poszedł do kościółka
Zgłoś
















