Treść: Brawo dla kierowcy szarego Mercedes a-klasy, widziałam tą sytuację jak Pani z wózkiem i dwójką dzieci nie mogła tam przejść, to auto notorycznie w taki sposób jest parkowane w okolicy banku na wrocławskiej!!! Nie mówiąc już o dostępie do hydrantu w razie jakiejś nagłej sytuacji! Niektórzy myślą, że są nie wiadomo kim?