Treść: Jeśli ktoś parkuje na kopercie to chyba ma do tego uprawnienia. W tym celu pozostawia za szybą kartę z uprawnieniem do takiego parkowania. Dziwi mnie ostatnie zdjęcie i zamazanie tej karty.