Treść: Do @MM. A co ty jako mieszkaniec i obywatel zrobiłeś w tym kierunku ? Inaczej oficerska prasowa twierdzi, że nie było zgłoszenia. A jak zgłosisz to komendant będzie twierdził, że wysłano patrol ale nie zastał zgłaszającego. A jak powiesz czy napiszesz, że przejeżdżały dziesiątki patroli to KPP będzie twierdziła, że jechali na akcję bo było zagrożenie życia i zdrowia. Ale im więcej zgłaszających , im więcej skarg do KWP I KGP tym większa szansa, że zarządca drogi w końcu też zacznie pracować.