Na Rynku w Oleśnicy odbyła się akcja ratowania gołębi, który weszły do rynien.

- Wcale nie dziwi mnie, że patrząc na panoramę Oleśnicy zwłaszcza z lotu ptaka - można stracić głowę nawet będąc gołębiem... tylko czasem trzeba potem ewakuować takiego miglanca z rynny w asyście i pod czujnym okiem Pana Burmistrza. Przy okazji mały apel do wspólnot i administracji: warto zajrzeć do rynien i wszelkich zakamarków technicznych, wyczyścić je po zimie i pomyśleć o prostych zabezpieczeniach, choćby delikatnej siatce u góry - poinformował miejski radny Mirosław Płaczkowski.
rd
Komentarze (13)
<< pierwsza < poprzednia strona: 2/2
Gog29.05 o 09:32
No i właśnie zobaczyliśmy jakie rynny są zapchane jak ta woda ma spływać to samo jest że studzienkami kanalizacyjnymi przy dużych opadach woda płynie ulicą zwłaszcza po tej zimie tyle piachu co sypali to na pewno są pozatykane
Zgłoś<< pierwsza < poprzednia strona: 2/2

















