Jak woda trafia do naszych kranów? Edukacyjna wycieczka SP7
Aktualnościdzisiaj o 08:00Komentarze Facebooka
* * *
Jak woda trafia do naszych kranów? – na to pytanie odpowiedzi szukali uczniowie klas 4a i 4b podczas wizyty w stacji uzdatniania wody przy ul. Dobroszyckiej w Oleśnicy.
Wycieczka odbyła się w ramach dni wychowawczych. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie wiadomości dotyczące obiegu wody w przyrodzie oraz poznać proces uzdatniania wody, dzięki któremu trafia ona do naszych domów jako bezpieczna, zdrowa i smaczna do picia.
Spotkanie było ciekawą lekcją i mimo zbliżających się wakacji uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach i zadawali wiele pytań.
Serdecznie dziękujemy pracownikom stacji uzdatniania wody za zaproszenie, życzliwe przyjęcie oraz przekazanie cennej wiedzy.
Po powrocie do szkoły na uczniów czekał czas na odpoczynek i wspólny piknik.
SP7 w Oleśnicy
* * *


rd

















