reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
24℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Na ratunek gołębiom uwięzionym w rynnach [WIDEO]

Ciekawostki29.05 o 09:17Komentarzy: 13
Na Rynku w Oleśnicy odbyła się akcja ratowania gołębi, który weszły do rynien.



- Wcale nie dziwi mnie, że patrząc na panoramę Oleśnicy zwłaszcza z lotu ptaka - można stracić głowę nawet będąc gołębiem... tylko czasem trzeba potem ewakuować takiego miglanca z rynny w asyście i pod czujnym okiem Pana Burmistrza. Przy okazji mały apel do wspólnot i administracji: warto zajrzeć do rynien i wszelkich zakamarków technicznych, wyczyścić je po zimie i pomyśleć o prostych zabezpieczeniach, choćby delikatnej siatce u góry - poinformował miejski radny Mirosław Płaczkowski.



rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (13)

Prawda30.05 o 19:06

Tylko brudzą i pożytku żadnego.

Zgłoś
Marcin30.05 o 16:22

Takie akcje trzeba chwalić!! Ludzie bez przesady! BRAWO!

Zgłoś
Radny fest29.05 o 22:10

Płaczkowski i jego poważne interwencje...

Zgłoś
Mniam mniam29.05 o 17:44

A jaki rosołek z gołąbka....pycha!

Zgłoś
Mg29.05 o 14:36

Ale jaki stan rynien nikt ich nie czyści ,nie zabezpiecza a wystarczy siatkę kupić i założyć u góry mam tak zrobione w prywatnym domu.

Zgłoś
Krynia29.05 o 12:57

A kowalski co?! Nic nie napisze? Tylko wraki i petycje a gołąbki biedne giną...

Zgłoś
sprzątacz29.05 o 12:11

@ Podatnik. Nie obrażaj . Kiedy się kąpałeś ?

Zgłoś
Józef Balcerek29.05 o 11:44

A najgorsze wisz pan jest to, że gołąb a szczególnie brajtszwanc musi leguralnie trzy razy dziennie bujać, choćby nie wiem co. No bujać no! Wisz pan no. Jak nie buja, to bynajmniej obrasta w tłuszcz i to już nie jest gołąb, ale panie to jest coś gorsze niż kura.

Zgłoś
Os29.05 o 10:57

Radny odlecial. ......

Zgłoś
Olek29.05 o 10:40

Widać, że budynkami zarządza jakaś patologiczna spółdzielnia, która tylko ciągnie kasę, a nie wykonuje podstawowych prac...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube