reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 6 czerwca. Imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego.
23℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Akcja policji na trasie S8. Mandaty, kontrole i zatrzymane dowody rejestracyjne

Aktualności2.03 o 11:07Komentarzy: 7
Policja informuje o akcji na trasie S8.



***

BEZPIECZNIE NA AUTOSTRADZIE I EKSPRESÓWCE - podsumowanie działań

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na autostradach i drogach ekspresowych. Funkcjonariusze kontrolowali prędkość pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących, reagowali na wykroczenia oraz weryfikowali stan techniczny pojazdów i czas pracy kierowców zawodowych.

W trakcie akcji:
- przeprowadzono 51 kontroli pojazdów,
- ujawniono 14 wykroczeń (11 mandatów, 3 pouczenia),
- zatrzymano 4 dowody rejestracyjne za braki techniczne,
- skontrolowano 78 dni pracy kierujących.

Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

Bierutow2.03 o 23:54

Proszę kontrolować rowerzystów ,jadą chodnikiem ,o mało łokcia nie wyrwą tak mijają przechodniów.

Zgłoś
Fenix2.03 o 20:32

Paszli pisze sie wpadło analfabeto

Zgłoś
A2.03 o 18:36

@Ciekawy vel Kierowca... dopóki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała że jesteś debilem.

Zgłoś
Paszli2.03 o 18:08

Ile ukrów przy tych kontrolach w padło?

Zgłoś
Oleśniczanka 2.03 o 15:20

Ja poproszę o działania na poprawę bezpieczeństwa w ruchu miejskim, wyszło słońce i zaczął się sezon na niebezpieczne zachowania kierowców, szczególnie wyjazd z rynku w kierunku świętej Jadwigi, naprawdę to nie jest miejsce na popisy drogowe a miejsce pieszych i okolice szkoły

Zgłoś
Motyka2.03 o 12:47

@ciekawy TO miałeś pecha, że na wyjątkowego debila trafiłeś.

Zgłoś
Ciekawy 2.03 o 11:33

Kiedy kontrolę o 6 rano jak drogowi IDIOCI jadą we mgle na światłach dziennych????? Tył nie oświetlony a z przodu ledwo widać ????

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube