Treść: Ja poproszę o działania na poprawę bezpieczeństwa w ruchu miejskim, wyszło słońce i zaczął się sezon na niebezpieczne zachowania kierowców, szczególnie wyjazd z rynku w kierunku świętej Jadwigi, naprawdę to nie jest miejsce na popisy drogowe a miejsce pieszych i okolice szkoły