Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Uliczna sonda z Oleśnicy [WIDEO]
Ciekawostki29.05.2025 o 07:00Komentarzy: 230
rd
Komentarze (230)
chuligan, uzależniony od nikotyny, stręczyciel, oszust, trwonił publiczne pieniądze,
ZgłośNajwyraźniej Polacy nie chcą "rozdawnictwa" tyko przykręcania śruby i pracy dla elit. Propaganda putotuskowa zadziała na prostych ludzi. Oszuści zdobędą pełnie władzy i wtedy pokażą kim są i na czym im najbardziej zależy. Już to przecież przerabialiśmy. Nauka poszła w las.
Zgłośw IPN za czasów alfonsa 30 milionów złotych poszło się yebać, koleś będzie siedział po wyborach
ZgłośUkraińscy obywatele powinni głosować i wybrać prezydenta bo to tez terach ich kraj. Powinni mieć swoje władze u nas. W każdym mieście powinien.byc urząd z władzami ukrainy
ZgłośPo przegranych wyborach sutenera czeka niezła masakra, nie mogę się doczekać jak bydlak zostanie przeczołgany
ZgłośAle to nie wszystko. Pani Kinga uznała, że do biura poselskiego warto kupić robota sprzątającego za 2 tysiące i Apple Watcha za 1400 złotych, a jej mąż zaserwował sobie cztery ekspresy do kawy za prawie 7500 złotych. Cztery! I teraz najważniejsze: to ekipa Kingi Gajewskiej ? Platforma Obywatelska ? w 2012 roku podniosła kobietom wiek emerytalny o 7 lat. Rząd Donalda Tuska, którego dziś Gajewska broni jak niepodległości, zdecydował, że kobiety będą harować do 67. roku życia. Także te z DPS-ów, które dziś dostają od pani poseł ziemniaka i moralizatorski wpis na iksie. A jak przywracano niższy wiek emerytalny, Rafał Trzaskowski ? idol Gajewskiej ? głosował przeciw. Tak, dokładnie ten sam Rafał, którego sztab teraz nosi ziemniaki do DPS-u. Kinga to taka bohaterka, która najpierw "okrada" ludzi systemowo, a potem przychodzi z siatką jarzyn i mówi: "będzie rosół, nie dziękujcie, ustawcie się do selfie". Bo, niestety, doczekaliśmy się ery postpolityki. Nie liczą się już argumenty, nie liczy się rozum, nie liczy się krzywda. Liczy się dobrze wykadrowane zdjęcie i serduszko na TikToku od równie oderwanej od rzeczywistości Grażyny, która od rana do nocy chłonie świat przez filtr TVN-u. I właśnie pod te serduszka, pod te lajki i pod te emocjonalne zrywy idiotka z sejmu odstawia teatr na koszt emeryta, którego wcześniej wydoiła z wieku emerytalnego, kilometrówki i szacunku. I jeszcze jedno, pani Kingo! Skoro już jesteśmy przy DPS. Gdyby o wyniku wyborów decydował ten, w którym przebywa pan Jerzy (tak, ten pan Jerzy), to Karol Nawrocki już dzisiaj szykowałby się na przemówienie inauguracyjne. Bez drugiej tury. Serio. Sprawdźcie sobie wyniki.
ZgłośTak, tak. Niech wygra bonżur. To dla nich będą dopłaty do mieszkań, dojazdów A dla Polaków worki kartofli. Wyobraźcie sobie, co musi dziać się w sztabie Rafała Trzaskowskiego w ostatnim dniu kampanii, skoro Kinga Gajewska pobiegła do pierwszego lepszego DPS-u zanieść dziadkom worek ziemniaków. To niestety nie jest żart. Dosłownie ? worek kartofli. A potwem z pełną powagą wrzuciła to na X i napisała: "Zamiast zostawiać w DPS okradzionych staruszków, można zostawić świeże warzywa i mięso z targu. Będzie dzisiaj pyszny rosół". Pani Kinga zrobiła show z warzywami, a tymczasem co miesiąć przytula 4 tysiące złotych dodatku mieszkaniowego, choć z mężem ? Arkadiuszem Myrchą ? mają dom w Błoniu, 30 km od Warszawy. Mąż dorzuca kolejne 3750 zł, więc razem mamy 7750 zł miesięcznie ? czyli rocznie ponad 93 tysiące złotych. Wiecie, ile ziemniaków można za to kupić? Przy cenie 3 złote za kilogram ? 31 tysięcy kilo kartofli! Czyli można by przez rok codziennie rozdawać po 85 kilogramów ziemniaków, a i tak by zostało jeszcze na awokado. Do tego kilometrówki. Pani Kinga rozliczyła ponad 50 tysięcy złotych za jazdę własnym autem i kolejne 3 tysiące na taksówki. Pan Myrcha ? prawie 33 tysiące złotych na auto, mimo że jako wiceminister ma do dyspozycji służbowe, i jeszcze 2 tysiące na taryfy. Razem blisko 89 tysięcy złotych na same przejazdy. W tym czasie biedni seniorzy w DPS-ach, którym pani Gajewska rzuciła z łaski ziemniaka, żyją za emeryturę, która ledwo starcza na leki i czynsz.
ZgłośCóż nie wiecie kiedy autorytet Tuska pato fachowiec zostanie Ministrem Sportu,? Czuję się jakbym był w bananowym państwie jak zamiast służb fachowcami są przestępcy cytowani przez Premirra rządu Polskiego.
Zgłoś
















