reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
27℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Uliczna sonda z Oleśnicy [WIDEO]

Ciekawostki29.05.2025 o 07:00Komentarzy: 230
Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Kto powinien wygrać drugą turę wyborów prezydenckich? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej ulicznej sondy portalu MojaOlesnica.pl!





rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (230)

Kibic29.05.2025 o 12:09

Lepiej na ustawki z kibolami niż na marsz z pęd.. Karol prezydentem

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 12:04

Lepiej w lesie dostać w mordę niż głosować na platformę. Teraz Muranski ma byc ministrem sprawiedliwości w rządzie

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 12:03

Tylko Karol poprowadzi do zwycięstwa Polskę

Zgłoś
Banan29.05.2025 o 12:01

Pato Celebryta Autorytetem Tuska. Chyba więcej nie ma co komentować.

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 11:52

Karol to silny gość obronie Polskę przed długami Berlina i ludźmi rudego czyli Muranskiego

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 11:51

Tylko Karol nasz Polski Rocky

Zgłoś
mieszkanka oleśnicy29.05.2025 o 11:40

@rolnik jesteś w błędzie bo nie słyszałam aby pis planował wyjście z Unii. Skąd masz takie informacje

Zgłoś
Tylko Karol29.05.2025 o 11:36

Rolnik nie siej fermentu pokaż wypowiedzi Nawrockiego o wyjściu Polski z Unii. Kolejny patoskrimer Murański nam się ujawnił na komentarzach.

Zgłoś
rolnik29.05.2025 o 11:32

Nie rozumiem jednego część rolników dostaje dopłaty nie małe pieniądze i jest przeciwna Uni i Trzaskowskiemu jak Nawrodzki dojdzie do władzy będzie dożył razem z pisem o opuszczenie uni wtedy skończą się dopłaty rózne inwestycje to na kogo żucą winę i jeszcze jedno dlaczego europosłowie zwłaszcza z pisu nie opuszą parlament europejski , bo po co lepiej przygarnąć parę euro za darmo

Zgłoś
echo29.05.2025 o 11:29

Sesja, raport o stanie miasta: https://esesja.tv/transmisja_na_zywo/856/rada-miasta-olesnica.htm

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube