Treść: Nie rozumiem jednego część rolników dostaje dopłaty nie małe pieniądze i jest przeciwna Uni i Trzaskowskiemu jak Nawrodzki dojdzie do władzy będzie dożył razem z pisem o opuszczenie uni wtedy skończą się dopłaty rózne inwestycje to na kogo żucą winę i jeszcze jedno dlaczego europosłowie zwłaszcza z pisu nie opuszą parlament europejski , bo po co lepiej przygarnąć parę euro za darmo