Odpust za posługiwanie się różańcem i medalikiem. Ofiary z tacy trafią do Watykanu
Aktualnościdzisiaj o 08:27Komentarze FacebookaOleśnicka parafia NMP Matki Miłosierdzia informuje o możliwości uzyskania odpustu zupełnego.

- Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu odprawiane są w następujących godzinach: 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Stolicę Apostolską. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za posługiwanie się różańcem czy medalikiem pobłogosławionym przez Ojca Świętego - podaje parafia NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy.
rd

















