reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
35℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Odpust za posługiwanie się różańcem i medalikiem. Ofiary z tacy trafią do Watykanu

Aktualnościdzisiaj o 08:27Komentarze Facebooka
Oleśnicka parafia NMP Matki Miłosierdzia informuje o możliwości uzyskania odpustu zupełnego.



- Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu odprawiane są w następujących godzinach: 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę w tym dniu przeznaczone są na Stolicę Apostolską. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za posługiwanie się różańcem czy medalikiem pobłogosławionym przez Ojca Świętego - podaje parafia NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube