reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
24℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Uliczna sonda z Oleśnicy [WIDEO]

Ciekawostki29.05.2025 o 07:00Komentarzy: 230
Rafał Trzaskowski czy Karol Nawrocki? Kto powinien wygrać drugą turę wyborów prezydenckich? Zapraszamy do obejrzenia najnowszej ulicznej sondy portalu MojaOlesnica.pl!





rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (230)

Kibic29.05.2025 o 18:07

Niemieckie kandydat zastępca rudego zostanie pokonany przez Katola Polaka naszego.

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 18:05

Tylko Karol

Zgłoś
Kibic29.05.2025 o 18:04

Prawdziwy Polak za Karolem a bydło za Rafałem.

Zgłoś
Mlask Prezia29.05.2025 o 17:41

Wraz ze zgonem tego pato marszałka z Żoliborza wymrze dużą część jego elektoratu i wróci normalność.

Zgłoś
zw-kowalski29.05.2025 o 16:57

Kibic. Kibic z dala się nie wpier..... Straszenie dorosłych Niemcem ma taki samą wartość jak straszenie dzieci policjantem. Zamiast tu pieprzyć to namawiaj patriotów aby nie kupowali niemieckich aut, nie pracowali w zakładach z kapitałem niemieckim, nie robili zakupów w Lidlu czy Aldi. Są polskie sieci typu Dino. Możesz się wykazać.

Zgłoś
Nauczycielka29.05.2025 o 16:06

Kibic odrobiłeś lekcje?

Zgłoś
Do Sprawiedliwy29.05.2025 o 16:04

Masz rację.Zgadzam się z Twoim postem.

Zgłoś
Wstyd i hańba narodowa29.05.2025 o 16:02

Ciemnogród za kibolemkarolem

Zgłoś
Zorro29.05.2025 o 15:40

Oleśniczanin a to mówisz o informatorze Tuska Pato celebrycie?

Zgłoś
Przemysław Kasprzak29.05.2025 o 15:26

@Oleśniczanin Twoja rodzina największy, bo przez PiSioró i takich jak Ty wybór jest między dżumą , a cholerą. To Wy łazicie i od 30 lat na te same mordy głosujecie, a teraz problem, bo wybieramy między ćpunem siusiu majtkiem , a bandytą! Brawo k...., może na takiego prezia zasługujecie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube