Pracowita noc policji na Placu Zwycięstwa w Oleśnicy. Libacje problemem dla mieszkańców
Aktualnościdzisiaj o 16:52Komentarzy: 22
W nocy z soboty na niedzielę policja co najmniej kilkukrotnie interweniowała na Placu Zwycięstwa w Oleśnicy. Mieszkańcy informują, że w ciepłe, weekendowe dni na placu gromadzą się grupy osób, z których część zachowuje się właściwie, ale inne potrafią krzyczeć, używać wulgaryzmów oraz spożywać alkohol. Zdarzają się też konflikty pomiędzy poszczególnymi biesiadnikami, co często przeradza się w rękoczyny.
- Czym późniejsza godzina, tym towarzystwo przebywające na placu staje się bardziej problematyczne - mówi portalowi MojaOlesnica.pl mieszkanka Placu Zwycięstwa. - Rozumiemy, że Plac Zwycięstwa jest dla wszystkich mieszkańców, ale my też chcemy spać. Spotkania ze znajomymi, nawet te nocne, mogą odbywać się w normalnej atmosferze i z kulturą - kwituje.
rd

















