J. Sierpiński i A. Niemyt ze złotymi medalami! O. Łazarski i K. Grzegorzek na 2. miejscu
Sportdzisiaj o 11:35Komentarze FacebookaZawodnicy klubu Fighters Factory Oleśnica wracają z Mistrzostw Polski MMA z imponującymi osiągnięciami, zdobywając medale i uznanie za swoją determinację.

***
MISTRZOSTWA POLSKI MMA POLSKA - PUŁAWY
Wczorajszy dzień był dla naszego klubu niezwykle udany! Nasi zawodnicy pokazali ogromne serce do walki i wracają z Mistrzostw Polski z fantastycznymi wynikami:
Jakub Sierpiński - 1. miejsce
Adam Niemyt - 1. miejsce
Oliwier Łazarski - 2. miejsce
Konrad Grzegorzek - 2. miejsce
Jesteśmy niezwykle dumni z Waszej ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania. To efekt wielu godzin treningów i poświęcenia.
Fighters Factory Oleśnica
***



rd

















