reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
37℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

J. Sierpiński i A. Niemyt ze złotymi medalami! O. Łazarski i K. Grzegorzek na 2. miejscu

Sportdzisiaj o 11:35Komentarze Facebooka
Zawodnicy klubu Fighters Factory Oleśnica wracają z Mistrzostw Polski MMA z imponującymi osiągnięciami, zdobywając medale i uznanie za swoją determinację.



***

MISTRZOSTWA POLSKI MMA POLSKA - PUŁAWY

Wczorajszy dzień był dla naszego klubu niezwykle udany! Nasi zawodnicy pokazali ogromne serce do walki i wracają z Mistrzostw Polski z fantastycznymi wynikami:

Jakub Sierpiński - 1. miejsce

Adam Niemyt - 1. miejsce

Oliwier Łazarski - 2. miejsce

Konrad Grzegorzek - 2. miejsce

Jesteśmy niezwykle dumni z Waszej ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania. To efekt wielu godzin treningów i poświęcenia.

Fighters Factory Oleśnica

***







rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube