Pogrzeb Anetty Adamczuk i prośba rodziny. Datki na fundację zamiast kwiatów
Aktualnościdzisiaj o 09:09Komentarze Facebooka
Niedawno zmarła 61-letnia Anetta Adamczuk, wieloletnia nauczycielka I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy. Msza św. żałobna odbędzie się 27 czerwca o godz. 8 w Bazylice Mniejszej pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy. Następnie, o godz. 12 będzie miał miejsce pogrzeb w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wojska Polskiego w Oleśnicy.
- Rodzina śp. Anety serdecznie dziękuje za wszystkie wyrazy współczucia, modlitwę i pamięć. Zgodnie z wolą rodziny, zamiast kwiatów prosimy o wsparcie Fundacji Wciąż Tu Jestem im. Arka Susidko nr konta 77 1160 22 02 0000 0006 8862 8608. Ciocia Aneta przez wiele lat angażowała się w pomoc innym i chętnie wspierała działania charytatywne. Wierzymy, że kontynuowanie tej pomocy będzie najpiękniejszym sposobem uczczenia Jej pamięci. Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie wyrazem pamięci o Niej oraz wsparciem dla osób potrzebujących. Dziękujemy za okazane serce i dobroć - oświadczyli bliscy zmarłej.
rd

















