Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, w wyniku pożaru samochodu na Moście Rędzińskim, utworzył się korek w kierunku Kudowy-Zdrój.

Dziś przed godziną 8:00 na Moście Rędzińskim doszło do pożaru samochodu, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Choć sytuacja została już opanowana, kierowcy muszą zmierzyć się z trzykilometrowym korkiem w kierunku Kudowy-Zdrój. Na szczęście nie ma informacji o poszkodowanych w tym zdarzeniu.
rd
Komentarze (4)
Gdzisiaj o 09:15
@-ilon:nie wiesz,to nie pisz. Na bank,to nie jesteś zbyt rozgarnięty,a palił się bus skrzyniowy,śmierdzący klekot(diesel).
Zgłoś
















