Starosta Wioletta Efinowicz uhonorowana za zasługi dla samorządu
Aktualnościdzisiaj o 16:32Komentarzy: 3
***
Starosta oleśnicka Wioletta Efinowicz uhonorowana odznaką "Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego". Wyróżnienie odebrała podczas uroczystości w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu.
Odznaka honorowa "Za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego" przyznawana jest osobom szczególnie zaangażowanym w rozwój samorządu terytorialnego oraz działania na rzecz lokalnych społeczności. W tym roku otrzymało ją 18 samorządowców z Dolnego Śląska. W imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński wyróżnienie wręczyła Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska.
To wyraz uznania dla wieloletniej pracy Wioletty Efinowicz na rzecz mieszkańców powiatu oleśnickiego, zaangażowania w sprawy lokalnej wspólnoty oraz działalności samorządowej.
Wśród wyróżnionych znalazły się również starosta strzelińska Magdalena Krupa oraz Monika Włodarczyk, radna Sejmiku Dolnośląskiego.
Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
***

rd
Komentarze (3)
A to nie jest jej obowiązek ,etat zresztą za dobrze opłacany ,żeby działać na rzecz społeczności?
Zgłoś
















