reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 22 czerwca. Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora.
25℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Sukcesy pływaka oleśnickiej Torpedy

Sportdzisiaj o 14:28Komentarze Facebooka
W sobotę odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki - Mistrzostwa Dolnego Śląska 10-latków i 11-latków. Torpedę reprezentował Jakub Jankowski.



Kuba startował w czterech konkurencjach i we wszystkich zajmował miejsca medalowe. Najcenniejszy - złoty medal Jakub zdobył na 50 klasycznym tym samym zostając mistrzem okręgu w swojej kategorii wiekowej.

- Dwa srebrne medale zawodnik Torpedy wywalczył na 50 grzbietowym i 100 zmiennym. Jakub zdobył jeszcze brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wszystkie starty stały się nowymi rekordami życiowymi zawodnika Torpedy Oleśnica - podaje klub.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube