W sobotę odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki - Mistrzostwa Dolnego Śląska 10-latków i 11-latków. Torpedę reprezentował Jakub Jankowski.

Kuba startował w czterech konkurencjach i we wszystkich zajmował miejsca medalowe. Najcenniejszy - złoty medal Jakub zdobył na 50 klasycznym tym samym zostając mistrzem okręgu w swojej kategorii wiekowej.
- Dwa srebrne medale zawodnik Torpedy wywalczył na 50 grzbietowym i 100 zmiennym. Jakub zdobył jeszcze brązowy medal na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wszystkie starty stały się nowymi rekordami życiowymi zawodnika Torpedy Oleśnica - podaje klub.
rd

















