Po godzinie 13:00 na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do wypadku, w wyniku którego zderzyły się trzy samochody, a jedna osoba została ranna.

Dziś, po godzinie 13:00 na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia miało miejsce poważne zdarzenie drogowe. Na odcinku między Węzłem Wrocław Stadion a Węzłem Wrocław Północ, w kierunku Kudowy, zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku kolizji zablokowane zostały trzy pasy ruchu, co spowodowało powstanie dużego korka.
Na miejscu wypadku pracują służby ratownicze, które zajmują się osobą ranną. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze przez jakiś czas, dlatego drogowcy apelują do kierowców o ostrożność i unikanie tego odcinka drogi.
rd

















