Miasto sprzedaje kolejne działki na Ratajach. Znamy ceny i szczegóły
Aktualności3.06 o 00:01Komentarzy: 13
Urząd Miasta Oleśnicy wystawił na sprzedaż dwie działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną na Ratajach. Chodzi o nieruchomości położone przy ul. Diamentowej o powierzchni kolejno 1132 metrów kwadratowych (cena wywoławcza to 379 tysięcy złotych plus 23% VAT) oraz 795 metrów kwadratowych (cena wywoławcza to 260 tysięcy plus VAT).
Przetarg na zakup nieruchomości odbędzie się 3 lipca. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Oleśnicy.
rd
Komentarze (13)
To może zaczną robić drogi na Ratajach? Chyba, że tłuczeń jest tak dobrą nawierzchnią, że można to wprowadzić w całym mieście?
Zgłośdo Zw-kowalski z 14,52 - Szacun ale...czy to do "zakutych łbów" dotrze ?
ZgłośSprzedaż działek na Ratajach, wiadomo czyj to interes... pary cwaniaków widocznych często na zdjęciach. Rada miejska milczy
ZgłośPatryk. Wydaj album dziadu zamiast tu strzelać z 4 liter. Wiesz o kim mowie mądralo. Tak o tobie specu od miast partnerskich i petycji.
ZgłośWydaj album dziadu zamiast tu strzelać z 4 liter. Wiesz o kim mowie mądralo. Tak o tobie specu od miast partnerskich i petycji.
ZgłośDo @Spiegel Glass. Lokalny samorząd zachowuje się jak alkoholik. Alkoholik sprzeda wszystko aby tylko się napić. Lokalny samorząd sprzedaje wszystko aby mieć kasę na nagrody, dodatkowy etat członka zarządu, wynagrodzenie zarządu , sekretarza czy skarbnika, diety radnych w górnych granicach. Jestem ciekaw jakich podatków zarządają gdy już nie będzie co sprzedawać a ich apetyty będą nadal rosnąć. Strach się bać.
ZgłośBudować nie ale....sprzedawać nie swoje bo to nasze nieniemieckie to już tak ?
ZgłośDo @. Samorządowcy przyzwyczaili się do tego , że mieszkańców można robić w ch.... Przykład z KOleśnicy. W sprawie ograniczenia czasu sprzedaży alkoholu horbacz przeprowadził rzekomo konsultacje społeczne. Złożyłem w powiecie petycję o likwidację etatu członka zarządu oraz obniżenie pensji zarządu i diet radnych do ustawowego minimum. W radzie miasta złożyłem petycję o obniżenie pensji burmistrzów, sekretarza, skarbniczki oraz naczelnika Krawczyka oraz finka z SDM diet radnych do ustawowego minimum . Czy słyszałeś aby bronś, horbacz czy chrzanowski przeprowadzili konsultacje społeczne. Tego samego nie przeprowadził też ten portal. Jakoś powiat i miasto nie chcą usłyszeć co wy o tym sądzicie. Z tego co wiem to RPO odrzuciła moją petycję. Konkurencja pisze o burzliwej dyskusji na sesji. Co do rady miasta nic nie wiem. Pewnie będą pisali do BKK gdy ja już jestem w Europie..
Zgłoś















