reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 13 czerwca. Imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji.
18℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Miasto sprzedaje kolejne działki na Ratajach. Znamy ceny i szczegóły

Aktualności3.06 o 00:01Komentarzy: 13
Urząd Miasta Oleśnicy chce sprzedać kolejne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną.



Urząd Miasta Oleśnicy wystawił na sprzedaż dwie działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną na Ratajach. Chodzi o nieruchomości położone przy ul. Diamentowej o powierzchni kolejno 1132 metrów kwadratowych (cena wywoławcza to 379 tysięcy złotych plus 23% VAT) oraz 795 metrów kwadratowych (cena wywoławcza to 260 tysięcy plus VAT).

Przetarg na zakup nieruchomości odbędzie się 3 lipca. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (13)

TylkoMieszkaniec 5.06 o 17:21

To może zaczną robić drogi na Ratajach? Chyba, że tłuczeń jest tak dobrą nawierzchnią, że można to wprowadzić w całym mieście?

Zgłoś
Spigiel Glass4.06 o 10:49

do Zw-kowalski z 14,52 - Szacun ale...czy to do "zakutych łbów" dotrze ?

Zgłoś
TFU !4.06 o 08:37

Sprzedaż działek na Ratajach, wiadomo czyj to interes... pary cwaniaków widocznych często na zdjęciach. Rada miejska milczy

Zgłoś
vice versa3.06 o 22:53

Patryk. Wydaj album dziadu zamiast tu strzelać z 4 liter. Wiesz o kim mowie mądralo. Tak o tobie specu od miast partnerskich i petycji.

Zgłoś
Patryk3.06 o 16:31

Wydaj album dziadu zamiast tu strzelać z 4 liter. Wiesz o kim mowie mądralo. Tak o tobie specu od miast partnerskich i petycji.

Zgłoś
Zw-kowalski 3.06 o 14:52

Do @Spiegel Glass. Lokalny samorząd zachowuje się jak alkoholik. Alkoholik sprzeda wszystko aby tylko się napić. Lokalny samorząd sprzedaje wszystko aby mieć kasę na nagrody, dodatkowy etat członka zarządu, wynagrodzenie zarządu , sekretarza czy skarbnika, diety radnych w górnych granicach. Jestem ciekaw jakich podatków zarządają gdy już nie będzie co sprzedawać a ich apetyty będą nadal rosnąć. Strach się bać.

Zgłoś
Spiegel Glass3.06 o 11:43

Budować nie ale....sprzedawać nie swoje bo to nasze nieniemieckie to już tak ?

Zgłoś
vice versa3.06 o 08:38

olesniczanin. żal d...pe ściska a ty na banicji w Oleśnicy ???

Zgłoś
olesniczanin3.06 o 08:24

zw-kowalski, żal d...pe ściska a ty na banicji???

Zgłoś
zw-kowalski :-)3.06 o 08:16

Do @. Samorządowcy przyzwyczaili się do tego , że mieszkańców można robić w ch.... Przykład z KOleśnicy. W sprawie ograniczenia czasu sprzedaży alkoholu horbacz przeprowadził rzekomo konsultacje społeczne. Złożyłem w powiecie petycję o likwidację etatu członka zarządu oraz obniżenie pensji zarządu i diet radnych do ustawowego minimum. W radzie miasta złożyłem petycję o obniżenie pensji burmistrzów, sekretarza, skarbniczki oraz naczelnika Krawczyka oraz finka z SDM diet radnych do ustawowego minimum . Czy słyszałeś aby bronś, horbacz czy chrzanowski przeprowadzili konsultacje społeczne. Tego samego nie przeprowadził też ten portal. Jakoś powiat i miasto nie chcą usłyszeć co wy o tym sądzicie. Z tego co wiem to RPO odrzuciła moją petycję. Konkurencja pisze o burzliwej dyskusji na sesji. Co do rady miasta nic nie wiem. Pewnie będą pisali do BKK gdy ja już jestem w Europie..

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube