Treść: Do @Spiegel Glass. Lokalny samorząd zachowuje się jak alkoholik. Alkoholik sprzeda wszystko aby tylko się napić. Lokalny samorząd sprzedaje wszystko aby mieć kasę na nagrody, dodatkowy etat członka zarządu, wynagrodzenie zarządu , sekretarza czy skarbnika, diety radnych w górnych granicach. Jestem ciekaw jakich podatków zarządają gdy już nie będzie co sprzedawać a ich apetyty będą nadal rosnąć. Strach się bać.