reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
25℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Otwierają nowy tunel pod wiaduktem. Coraz bliżej końca prac

Aktualności2.06 o 14:12Komentarzy: 25
Powstał nowy tunel pieszo-rowerowy w nasypie kolejowym łączącym ulice Wały Jagiellońskie i Wiejską w Oleśnicy. Inwestycja będzie kosztowała 5,79 mln złotych i powinna zakończyć się w wakacje. Potem wróci tam ruch samochodowy.



* * *

Zmiana przejścia pieszych w obrębie wiaduktu kolejowego przy ul. Wiejskiej.

Sekcja Dróg Miejskich informuje, że od dnia 3 czerwca 2026 r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie realizowanej inwestycji zadania polegającego na budowie tunelu rowerowego w nasypie kolejowym w Oleśnicy w ciągu szlaku rowerowego Trasy Kamiennej Cyklostrady Dolnośląskiej.

W związku z postępem prac budowlanych w zakresie robót drogowych pod istniejącym wiaduktem kolejowym przy ul. Wiejskiej pierwotna trasa ruchu pieszych przekierowana będzie czasowo po trasie nowego tunelu.

Od dnia 03.06. br. komunikacja piesza i rowerowa będzie odbywać się przez nowo wykonany tunel, który zostanie udostępniony do użytkowania zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacji inwestycji.

Zmiana ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu oraz umożliwienie prowadzenia kolejnych etapów prac budowlanych. Wszystkie ciągi komunikacyjne zostaną odpowiednio oznakowane, a użytkownicy proszeni są o zwracanie szczególnej uwagi na obowiązujące oznakowanie oraz stosowanie się do wprowadzonych zmian.

Apelujemy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o uwzględnienie możliwych utrudnień podczas przemieszczania się w tym obszarze.

Za wszelkie niedogodności związane z realizacją inwestycji przepraszamy i dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość.

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (25)

Mazo2.06 o 22:05

Te komentazesa tak czasem żałosne ze ręce opadaja!pPrzy kazdym temacie są wpisy dot . Kowalskiego , kto to jest i co soba reprezentuje ze wzbudza takie emocje !

Zgłoś
Kkkkkkk2.06 o 19:06

Kowalski...żałosny jestes. Nie dość ze sie wstydzisz nazwiska i podajesz sie za vicewersa to jeszcze nic sam od siebie nie napiszesz ehh ty specu od miast partnerskich w szwecji:)))(

Zgłoś
Edmund2.06 o 17:51

A kto to ten Kowalski ? Że go tak nie lubicie? Ukrainiec ?Rusek ? Mieszkaniec

Zgłoś
vice versa2.06 o 17:49

Jan.Rżyj Jan jaki on zły, brzydki, drogi, długo budowany, gorszy niż w Dubajui. Rżyj!!!!

Zgłoś
Jan2.06 o 17:17

Rżyj kowalski jaki on zły, brzydki, drogi, długo budowany, gorszy niż w Szwecji. Rżyj!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube